Kunst en cultuur

x 1.000
2020 2021 2022 2023

Beschikbare budgetten

jaren vergelijken:
Bibliotheken en documentatiecentrum20202,4 miljoen
24%
Bibliotheken en documentatiecentrum20200
0%
20212,3 miljoen
24%
Bibliotheken en documentatiecentrum20210
0%
20222,3 miljoen
24%
Bibliotheken en documentatiecentrum20220
0%
20232,3 miljoen
24%
Bibliotheken en documentatiecentrum20230
0%
Gemeentelijk kunstbezit202094,2 duizend
0%
Gemeentelijk kunstbezit20200
0%
202194,2 duizend
0%
Gemeentelijk kunstbezit20210
0%
202294,2 duizend
1%
Gemeentelijk kunstbezit20220
0%
202394,2 duizend
1%
Gemeentelijk kunstbezit20230
0%
Musea2020303,1 duizend
2%
Musea20200
0%
2021303,1 duizend
3%
Musea20210
0%
2022303,1 duizend
3%
Musea20220
0%
2023303,1 duizend
3%
Musea20230
0%
Lokale publieke omroep2020141,3 duizend
1%
Lokale publieke omroep20200
0%
2021141,3 duizend
1%
Lokale publieke omroep20210
0%
2022141,3 duizend
1%
Lokale publieke omroep20220
0%
2023141,3 duizend
1%
Lokale publieke omroep20230
0%
Cultuureducatie en amateurkunst20201,1 miljoen
10%
Cultuureducatie en amateurkunst20200
0%
20211,1 miljoen
11%
Cultuureducatie en amateurkunst20210
0%
20221,1 miljoen
11%
Cultuureducatie en amateurkunst20220
0%
20231,1 miljoen
11%
Cultuureducatie en amateurkunst20230
0%
Podiumkunsten20204,6 miljoen
44%
Podiumkunsten20200
0%
20214,1 miljoen
42%
Podiumkunsten20210
0%
20224,1 miljoen
43%
Podiumkunsten20220
0%
20234,1 miljoen
43%
Podiumkunsten20230
0%
Film2020145,9 duizend
1%
Film20200
0%
2021145,9 duizend
1%
Film20210
0%
2022145,9 duizend
1%
Film20220
0%
2023145,9 duizend
1%
Film20230
0%
Beeldende kunst2020205,2 duizend
2%
Beeldende kunst202050 duizend
100%
2021205,2 duizend
2%
Beeldende kunst202150 duizend
100%
2022205,2 duizend
2%
Beeldende kunst202250 duizend
100%
2023205,2 duizend
2%
Beeldende kunst202350 duizend
100%
Culturele producties2020212,2 duizend
2%
Culturele producties20200
0%
2021212,2 duizend
2%
Culturele producties20210
0%
2022212,2 duizend
2%
Culturele producties20220
0%
2023212,2 duizend
2%
Culturele producties20230
0%
Festivals en evenementen2020299,2 duizend
2%
Festivals en evenementen20200
0%
2021299,2 duizend
3%
Festivals en evenementen20210
0%
2022169,2 duizend
1%
Festivals en evenementen20220
0%
2023169,2 duizend
1%
Festivals en evenementen20230
0%
Letteren202027,8 duizend
0%
Letteren20200
0%
202127,8 duizend
0%
Letteren20210
0%
202227,8 duizend
0%
Letteren20220
0%
202327,8 duizend
0%
Letteren20230
0%
Beleid en overig2020640,5 duizend
6%
Beleid en overig20200
0%
2021540,5 duizend
5%
Beleid en overig20210
0%
2022540,5 duizend
5%
Beleid en overig20220
0%
2023540,5 duizend
5%
Beleid en overig20230
0%
Kunst en cultuur202010,2 miljoen
Kunst en cultuur202050 duizend
Kunst en cultuur20219,4 miljoen
Kunst en cultuur202150 duizend
Kunst en cultuur20229,3 miljoen
Kunst en cultuur202250 duizend
Kunst en cultuur20239,3 miljoen
Kunst en cultuur202350 duizend
 2020202120222023
 lastenBatenlastenBatenlastenBatenlastenBaten
Bibliotheken en documentatiecentrum2.445.18402.307.18402.307.18402.307.1840
Gemeentelijk kunstbezit94.235094.235094.235094.2350
Musea303.1120303.1120303.1120303.1120
Lokale publieke omroep141.3490141.3490141.3490141.3490
Cultuureducatie en amateurkunst1.108.40701.108.40701.108.40701.108.4070
Podiumkunsten4.561.40604.061.40604.061.40604.061.4060
Film145.9010145.9010145.9010145.9010
Beeldende kunst205.18750.000205.18750.000205.18750.000205.18750.000
Culturele producties212.2330212.2330212.2330212.2330
Festivals en evenementen299.2160299.2160169.2160169.2160
Letteren27.752027.752027.752027.7520
Beleid en overig640.5220540.5220540.5220540.5220
Kunst en cultuur10.184.50450.0009.446.50450.0009.316.50450.0009.316.50450.000